עשוי לעניין אותך גם

סגור

לשיחת יעוץ ובדיקת התאמה ללא עלות

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

השקט שלפני השערה: המכשיר המהפכני שיחזיר לכם את השיער לראש

רובנו סובלים מנשירת שיער והתקרחות, ומוקפים כל הזמן בפרסומות של דוגמנים ודוגמניות עם שיער שופע ומלא ברק. אז אנחנו מתפתים לקנות כל מיני תכשירים ותרופות, ומתאכזבים מאוד כשהם לא עובדים.
הכירו את הפטנט הישראלי החדשני, שהוכח מחקרית כממריץ צמיחה ועיבוי של השיער, בשימוש ביתי של כמה דקות ביום. והכי חשוב: לא תצאו קרחים מכאן ומכאן! אם תשתמשו בו בהתאם להנחיות ולא תגיעו לתוצאה שהובטחה לכם בחוזה הרכישה, תקבלו החזר כספי מלא

(שנה גודל)
shutterstock_1280454646

כמעט כולנו סובלים מנשירה או התקרחות בשלב מסוים בחיינו. יש הרבה גורמים לנשירת השיער – גנטיקה, בעיות רפואיות, מתח ולחץ נפשי, תזונה או דיאטה לא נכונה, תופעות לוואי של תרופות, חוסר איזון הורמונלי, הריונות, ואפילו – זיהום אוויר ומזג האוויר.

יש גברים שחיים בשלום עם הקרחת שלהם ואפילו חושבים שזה מוסיף למראה שלהם, ויש כאלה שההתקרחות מפריעה להם מאוד. בין אלה שההתקרחות מפריעה להם יש גברים ויש נשים. הגברים לרוב מתקרחים במרכז הראש או מטפחים "מפרצים", והנשים סובלות מנשירה מוגברת, שיער דליל או התרחבות ה"שביל" המרכזי בחלקו העליון של הראש.

אלה שהליך ההתקרחות מפריעה להם מחפשים כל הזמן דרכים יצירתיות להשבת השיער האבוד. יש גברים שמגדלים קוקו מהמעט שנשאר, יש כאלה שחובשים פיאה וחושבים שאף אחד לא קולט את זה, יש את אלה שבכל פעם שהם מצטלמים הם מחפשים לשווא זווית שבה השיער נראה מלא יותר, ויש את אלה שחובשים כובע 24/7.

ויש גם את השיטה הידועה לשמצה של "הלוואה וחיסכון". העניין הוא, שלרוב המתקרחים כבר אין מאיפה להלוות ואין את מה לחסוך, כי לא נשאר להם מספיק שיער כדי לסרק אותו מימין לשמאל או מלמעלה למטה. או להיפך.

מה שבטוח הוא, שכל המתקרחים והמתקרחות האלה לא ממש מרוצים ממה שקורה להם על הראש, אך הם פשוט לא מצאו עד היום שום פיתרון יעיל באמת להתקרחות.

למידע נוסף על המכשיר שהוכח מחקרית כמסייע להצמחת השיער – לחצו כאן>>

עם מכשיר ההריג'ן השיער נולד מחדש בטיפול ביתי של כמה דקות ביום

הרבה פתרונות – מעט שיער

ישנם כל מיני פתרונות, יעילים יותר או פחות, להתקרחות והידלדלות השיער. כולנו רואים הרבה פרסומות של דוגמנים ודוגמניות עם שיער שופע ומלא ברק, ומתפתים לרוץ ולקנות כל מיני תכשירי פלא, משחות ותרסיסים. אך השפעתם לא הוכחה מחקרית ומידת הצלחתם מאוד מוגבלת. ויש גם תוספי תזונה ותרופות – אך הם לא מכוונים ספציפית לאזור ממוקד בראש ומשפיעים גם על אזורים נוספים בגוף, ואנחנו ממש לא רוצים לגדל שיערות במקומות אחרים בגופנו. בנוסף לכך, לתרופות ולתוספים אלה עלולות להיות תופעות לוואי ומחירם לא זול.

לשלל הפתרונות האלה אין גם שום אחריות. אז אם נתקענו עם תכשירים, תוספים או תרופות בבית והם לא הצמיחו לנו שיער על הראש, סתם הוצאנו הרבה כסף ולא נוכל להחזירם לחנות.

חלקנו שוקלים השתלת שיער – תהליך קיצוני, כואב ויקר שעלול להזיק יותר משיועיל וגם כרוך בתהליך התאוששות לא קל. להשתלה נדרש גם הרבה "שיער תורם" שלא תמיד יש לנו בנמצא, ובלעדיו לא ניתן לבצע את השתלה.

בקיצור – אין פתרונות קסם! כל שיטה והחסרונות שלה, וכל השיטות האלה דורשות הרבה כסף ומאמץ, וכרוכות לעיתים בכאב רב. וכשזה לא מצליח – התסכול מאוד גדול.

אז מה עושים? מחפשים מוצר שבאמת עובד ויסייע לנו לפתור את בעיית ההתקרחות. מוצר "עם קבלות" שיעילותו הוכחה מחקרית, שלא ירוקן לנו את הכיס וגם – שניתן להחזירו ולקבל החזר כספי מלא אם לא הוכחו תוצאות באופן אמפירי. ותתפלאו – יש מוצר כזה!

לבדיקת התאמה ללא עלות לפטנט המהפכני שיטפל לכם בהתקרחות לחצו כאן>>

עם הריג'ן השיער נולד מחדש

הכירו את Hairegen (ובעברית – הריג'ן) – פיתוח טכנולוגי חדשני שמצליח מאוד בעולם וכבש לאחרונה גם את השוק הישראלי, ומשווק על ידי חברת "דימדיקו טכנולוגיות רפואיות".

מכשיר ההריג'ן מהווה היום את חוד החנית בטיפול בדלילות השיער וההתקרחות. הוא פותח בישראל על ידי פרופסור דב אינגמן, מרצה בעל שם מהטכניון בדימוס, והוכח מחקרית על ידי דרמטולוגים מובילים בעולם. המחקר הוכיח שיפור של עשרות אחוזים בכמות ובעובי השיער בקרב מאות נשים וגברים שהשתמשו בהריג'ן למשך כמה דקות ביום, במשך 4 עד 6 חודשים בסך הכל. תוצאות המחקר פורסמו ב – Madridge, כתב העת המדעי המוביל בעולם בתחום הדרמטולוגיה. בנוסף, הטכנולוגיה המתקדמת של ההריג'ן קיבלה את אישור משרד הבריאות בישראל כמסייעת בטיפול בעובי השיער ובצפיפותו.

ההריג'ן משלב כמה פעולות בו זמנית: פעולה ביוכימית, פעולה מכנית, ופעולה נוספת של שימוש בלייזר רך (במכשיר הפרימיום). והחידוש המהפכני הייחודי להריג'ן הוא הפעולה החשמלית שרשומה כפטנט עולמי, ומהווה פריצת דרך בטיפול בנשירה ובהתקרחות.

המכשיר מיועד לטיפול יומיומי ביתי של כמה דקות ביום, והשימוש בו קל, פשוט, טבעי לחלוטין ואינו מצריך שום ידע טכנולוגי. פשוט מעבירים אותו על הראש בתנועות סירוק. ואפשר גם לקחת אותו לנסיעות, כי הוא ממש בגודל כף יד.

שכחתם להשתמש במכשיר מדי פעם? לא נורא! גם שימוש של 80% מהטיפול שהותאם עבורכם יביא לתוצאות מדהימות.

שיפור משמעותי בכמות ובעובי השיער – באחריות!

בשימוש במכשיר ההריג'ן השיער ממש נולד מחדש. כבר לאחר כמה חודשים רואים שיפור של עשרות אחוזים בכמות השיער ובעוביו. במשך תקופת השימוש במכשיר תקבלו ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך.

לפני הקנייה מתבצע אבחון ממוחשב ללא עלות כדי לאתר במדויק את הגורמים הספציפיים שגרמו לכם באופן אישי לנשירה, דלילות השיער וההתקרחות, וכדי לבדוק את התאמתכם לטיפול. אם לא תימצאו מתאימים לטיפול במכשיר, לא יציעו לכם לקנות אותו. אם האבחון יראה שמכשיר ההריג'ן מתאים עבורכם, תקבלו מחברת דימדיקו חוזה חתום שמתחייב לתוצאה ברורה. בתום תקופת הטיפול שהותאמה עבורכם אישית ייערך אבחון נוסף כדי להשוות בין המצב לפני ואחרי, בדיוק באותו אזור שאובחן מראש כזקוקים לטיפול.

בתום התקופה שהותאמה עבורכם, אם השיפור המצרפי יהיה קטן מ-30% או 40% (תלוי בסוג המכשיר שקניתם) תוכלו להחזיר את המכשיר ולקבל החזר כספי מלא.

 לסיכום – אם אתם סובלים משיער דליל, נשירה או התקרחות – אל תתפתו לתרופות פלא, תכשירים או תוספים יקרים ולא אפקטיביים. מכשיר ההריג'ן יצמיח, יעבה ויחזק לכם את השיער, בטיפול ביתי של כמה דקות ביום, ללא תופעות לוואי וללא חומרים כימיים. 

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים מהפטנט המהפכני שמבטיח לכם שיפור משמעותי או החזר כספי. רוצים לדעת אם גם אתם יכולים לעבוד ולהצמיח את השיער בקלות? במלאו את הפרטים ונציג יחזור לאליכם, ליעעות ואבחון ללא עלות.

לשיחת יעוץ ואבחון ללא עלות - אנא השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם: